Почесні громадяни Бердянська зустрілись з міським головою

Напередодні Дня міста відбулась вже традиційна зустріч міського голови Володимира Чепурного з почесними громадяни Бердянська. На зустрічі також були присутні заступник міського голови Юлія Дойнова та керуючий справами виконкому Ольга Кочубей.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

У дружній обстановці поважні мешканці міста мали можливість обговорити з міським головою проблеми, які хвилюють, дізнатись про плани міської влади у різних сферах діяльності. Головною ж темою зустрічі була реформа медичної галузі. Про неї детально розповів запрошений директор КУ “БТМО” Дмитро Єгоров. Він розповів про створення госпітального округу, зауваживши, що це вимога часу і головна мета  не просто зберегти медицину, а якісно поліпшити надання медичних послуг населенню. Згадав про важливу поміч народного депутата України Олександра Пономарьова у залученні для розробки плану розвитку госпітального округу Бердянська  міжнародного експерта. І підкреслив важливість існуючої підтримки медичної сфери з боку міського голови та депутатського корпусу.

Шановані мешканці міста питали про перспективи фінансування на рівні держави всіх перетворень, про кадрову політику у місті в медицині, забезпечення житлом медиків тощо. Піднімали почесні громадяни й питання, що турбують мешканців міста. Геннадій Антонов, зокрема висловив стурбованість відсутністю кілька років дільничного лікаря, руху громадського транспорту до поліклініки.

Зустріч продовжилась темою святкування 190-річча Бердянська. Ольга Кочубей, керуючий справами виконкому, розповіла про підготовку до цього ювілейного святкування Дня міста. Вже є проект плану заходів, який погоджується, але День міста буде неможливий без вшанування ветеранів.

Усі висловлені побажання і думки міський голова Володимир Чепурний пообіцяв взяти до уваги. – Рад зустрічі з вами, і потрібно, щоб ми зустрічались частіше. Повірте, я із задоволенням зустрінусь з вами, коли ви тільки забажаєте. Адже я розумію: якщо почесні мешканці Бердянська приходять поспілкуватись з мером, їх хвилюють якісь проблеми міста, – підсумовуючи зустріч зазначив Володимир Павлович.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)