Піротехніки знешкодили 37 вибухонебезпечних предметів

10  квітня в Мелітопільському районі під час проведення земельних робіт в полі громадяни виявили підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Запорізькій області.

Піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя на місці події вилучили та знешкодили   37 вибухонебезпечних предметів, а саме: 35 артснарядів калібру 45 мм та 2 мінометні міни  калібру 82 мм.

Всі виявлені вибухонебезпечні предмети часів минулих війн.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Джерело: МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро