Піротехніки знешкодили 3 вибухонебезпечних предмети

13 березня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя вилучили та знешкодили 2 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн – артснаряд калібру 76 мм та мінометну міну 82 мм, які виявили громадяни під час проведення польових робіт поблизу с. Новоолександрівка Запорізького району. Про це пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в запорізькій області.

Цього ж дня, рятувальники АРЗ СП знешкодили мінометну міну 82 мм, яку знайшли мешканці одного з приватних домоволодінь у с. Каменське Василівського району.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ