Першість Бердянського району з волейболу завершено

НОВИНИ КОЗАЦЬКОГО КРАЮ

11 березня на базі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст. і Андріївської СРШ І-ІІІ ст.  проходили районні змагання з волейболу. Дев’ять команд було розподілено на дві  зони. Згідно Положення, команди, які посіли І і ІІ місця виходять до фінальних змагань. В першій зоні, без жодної поразки, першими була команда ДЮКФП, другі  – команда «Осипенко». В  другій зоні  – команда   «Берестівська ОТГ» в особистій зустрічі перемогла з рахунком 2:1 команду «Новотроїцька». Про це пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську РДА.

Переможці зональних змагань 18 березня на базі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ст. боролись за розподіл трійки призерів першості. Почесне четверте місце вибороли волейболісти с.Осипенко, третє місце – за командою с.Новотроїцьке, друге місце – за командою «Берестівської ОТГ», перемогла команда  «ДЮКФП».

Спортивні здобутки були відзначені Кубками, грамотами, медалями. Визначені кращі гравці змагань. Це – Савченко Олексій («Берестівська ОТГ»), Устінов Максим («ДЮКФП»), які отримали сувеніри від відділу культури і туризму, молоді та спорту Бердянської райдержадміністрації.

До речі, збірна команда району має взяти участь у змаганнях обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів, яка відбудеться 19-20 травня  у м.Енергодар та пройде під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

За інформацією головного спеціаліста  відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації   Ірини Малярчук