Оздоровлення – найцінніше ніж лікування

В Приморській ОТГ при міській раді відбулася нарада літньої компанії з питань підготовки  оздоровчих закладів до оздоровчого сезону. Одним з питань була організація роботи відпочинку дітей та підлітків влітку 2017 року. На нараді були присутні представники Держпродспоживслужби, ГУ МНС, КП «Чисте місто», керівники оздоровчих закладів. В ході засідання були обговоренні всі проблемні питання, пише ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Приморську міську раду.

В Приморській ОТГ проживає 1433 дитини віком від 7 до 17 років, з них 350 дітей пільгових категорій. У 2017 році планується забезпечити послугами відпочинку 100% дітей, з них 32,8 % -оздоровленням. Рішенням сесії Приморської міської ради прийнято «Комплексна програма оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2017-2019 роки», де передбачено 69,00 тис. грн. на придбання путівок дітям пільгової категорії.

14.04.2017 року міським головою Божковою О.А. спільно з керівником Районної Ветеранської організації Бучакчийським О.С. з нагоди свята Великодня було відвідано 10 учасників бойових дій Другої світової війни. Під час зустрічі кожен з них отримав подарунок – пасхальний куліч. Подарунки отримали і пенсіонери, які знаходяться на обслуговуванні в Центрі соціальних послуг Управління соціального захисту населення Приморської міської ради, за що велика подяка керівнику ПСП «Приморський» Ліпченко М.М.

У четвер, 13.04.2017 року у Приморській міській раді відбулася зустріч депутатського корпусу та квартальних  комітетів стосовно  організації  роботи  щодо  виявлення потреб громади в соціальних послугах. Громадяни похилого віку та сім»ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, не повинні залишатись на самоті і самотужки вирішувати питання. В Приморській ОТГ працює Управління соціального захисту населення, яке обслуговує громадян похилого віку, інвалідів, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, беремо під супровід сім»ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. При виявленні таких категорій громадян та сімей, просимо  надавати інформацію до Управління соціального захисту населення Приморської міської ради, за телефоном: 7-03-04; 7-03-06.

Джерело: ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро