На Запоріжжі жінка-водій, що вбила малюка, відбудеться трьома роками ув’язнення

Прокуратура і родичі хлопчика майже два роки домагалися реального покарання для винуватиці трагедії.

Лише за два роки після ДТП вдалося добитися реального покарання для жінки-водія, яка насмерть збила на регульованому пішохідному переході у Мелітополі чотирирічного хлопчика та травмувала його матір. Вироку домагалася в апеляційній судовій інстанції Запорізька обласна прокуратура, повідомляє МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ  з посиланням на прес-службу відомства.

Трагедія сталася у Мелітополі 31 січня 2015 року, автомобіль “жигулі”, за кермом якого знаходилася 32 річна жінка, на швидкості “зніса” матір, що на зелене світло перетинала дорогу з чотирирічним хлопчиком на руках. За словами свідків, удар був такої сили, що малюк перелетів через машину. Врятувати дитину не вдалося. Його мати відбулася травмами середньої важкості.

Проте незважаючи на тяжкість наслідків ДТП, Мелітопольський міськрайсуд спочатку засудив винуватицю ДТП до 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки. З рішенням не погодилися ні прокуратура, ні потерпілі. Проте апеляційна інстанція в грудні 2015 року залишила цей  вирок без змін. Скасування цього рішення вдалося добитися в касації. Після цього апеляційний суд області постановив новий вирок.

За ним обвинуваченій призначили покарання у вигляді 3 років позбавлення волі та позбавлення права керуванням транспортними засобами на 3 роки.