На Запоріжжі жінка-водій, що вбила дитину, втекла після оголошення вироку

Ймовірно, винуватиця ДТП переховується в окупованому Криму

Мешканка Мелітополя Запорізької області, яка отримала три роки в’язниці за вбивство дитини у ДТП, втекла від правосуддя. У залі суду після вироку жінку під конвой не взяли. Цим вона і скористалася. Представники влади тепер не можуть знайти засуджену, передає МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на “РІА-Мелітополь“. За даними мелітопольських ЗМІ, переховується вона на території окупованого Криму.

Нагадаємо, трагедія сталася у Мелітополі 31 січня 2015 року. Автомобіль “жигулі”, за кермом якого знаходилася 32-річна жінка, на швидкості “зніс” матір, що на зелене світло перетинала дорогу з чотирирічним хлопчиком на руках. За словами свідків, удар був такої сили, що малюк перелетів через машину. Врятувати дитину не вдалося. Його мати відбулася травмами середньої важкості.

Проте, незважаючи на тяжкість наслідків ДТП, Мелітопольський міськрайсуд спочатку засудив винуватицю ДТП до 5 років позбавлення волі з випробуванням на 3 роки. З рішенням не погодилися ні прокуратура, ні потерпілі. Проте апеляційна інстанція в грудні 2015 року залишила цей  вирок без змін. Скасування цього рішення вдалося добитися в касації. Після цього апеляційний суд області постановив новий вирок.

За ним обвинуваченій призначили покарання у вигляді 3 років позбавлення волі та позбавлення права керуванням транспортними засобами на 3 роки.