На Запоріжжі виявили боєприпаси

06  квітня на території  області піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Запоріжжя вилучили та знешкодили   32 вибухонебезпечних предмета, а саме: 6 артснарядів калібру 76 мм, 12 артснарядів калібру 45 мм,  7 мінометних мін  калібру 82 мм, 3 мінометні міни  калібру 51 мм, 1 авіабомбу ОАБ-2,5 та 3 гранати,  які виявили громадяни під час проведення земельних робіт на відкритій території поблизу с. Балки Василівського району, за селом Федорівка Мелітопільського району та поблизу с. Заповітне К-Дніпровського району, пише ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Запорізькій області.

Всі виявлені вибухонебезпечні предмети часів минулих війн.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Джерело:  ВАСИЛІВКА СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро