На Запоріжжі викрили наркопритон

Під час санкціонованого обшуку працівники Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та слідчі у жителя Бердянська, який влаштував за місцем мешкання наркопритон, вилучили наркотичну речовину на суму понад 300 тисяч гривень. Про це пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланям на ГУ НП в Запорізькій області.

14 березня борці з наркозлочинністю під час оперативно-розшукових заходів провели санкціонований обшук за місцем мешкання 37-річного жителя Бердянська.

У цей час у господаря знаходились в гостях двоє товаришів, яким чоловік надав приміщення для виготовлення та вживання наркотичних речовин. Також правоохоронці виявили та вилучили близько 25 мл «опію ацетильованого» і 2,5 літри «екстракційного опія».

На сьогодні знайдені речовини направлено на дослідження до експертно-криміналістичного центру.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 317 Кримінального кодексу України (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція інкримінованої статті – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років. Триває подальше розслідування.