На Запоріжжі ведуть боротьбу з гральним бізнесом

Як повідомив керівник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша, у ході спеціальної операції, проведеної поліцейськими, протягом доби припинено діяльність 39 підпільних ігротек.

Реалізуючи зібрану інформацію щодо діяльності на території Запорізької області закладів грального бізнесу, працівники ГУНП в Запорізькій області, Управління захисту економіки та обласної прокуратури 25 лютого провели масштабну спецоперацію по ліквідації згаданих «підпіль». Поліцейськими було отримано п’ятдесят ухвал суду на проведення санкціонованих обшуків у Запоріжжі та Енергодарі, передає ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Операція розпочалася одночасно за всіма адресами, а її результатом стало припинення діяльності 39 нелегальних гральних закладів, 14 з числа яких «маскувалися» під діяльність Національної лотереї.

У ході обшуків вилучені 56 гральних автоматів, 221 системний блок, 221 монітор, а також мобільні телефони з номерами постійних клієнтів, документація та грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.

Загальна вартість вилученого складає близько 1 мільйона 200 тисяч гривень.

Наразі встановлюється все коло осіб, причетних до протизаконної діяльності.

Очільник запорізької поліції зазначив, що подібні операції будуть проводитися на сталій основі, до повного викоренення грального бізнесу на запорізькій землі.