На Запоріжжі у пунктах прийому брухту приймали «кримінальний» метал

Протягом лютого на території Запорізької області поліцейські припинили діяльність 184 незаконних пунктів прийому брухту, в яких приймали, у числі іншого, й «кримінальний» метал, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Останнім часом на території держави великого поширення набули крадіжки металу, котрий зловмисники в подальшому здають у якості брухту. Причому злодії не гребують нічим: від дротів телекомунікацій до каналізаційних люків і навіть стареньких авто. Очевидно, що така ситуація склалася з огляду на величезну кількість нелегальних пунктів прийому брухту, куди злодії без зайвих питань здають «кримінальний» метал. Тож протягом лютого співробітниками Головного управління Національної поліції в Запорізькій області було проведено ряд слідчо-оперативних заходів по виявленню та припиненню діяльності таких «точок». Протягом поточного місяця поліцейські ліквідували 184 незаконних металоприймальні, на майданчиках яких виявили та вилучили 31,5 тону чорного металу та 1300 кг брухту кольорових металів.

Робота по припиненню діяльності незаконних пунктів прийому продовжується.

«Тривають також перевірки ліцензованих суб’єктів підприємництва, котрі займаються брухтом. У випадку виявлення на території прийомок «кримінального» металу, останні будуть позбавлятися ліцензій» – зазначають у ГУНП в Запорізькій області.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ