На Запоріжжі школярі навчилися поводитись з вибухівкою

Працівники поліції продовжують розповідати школярам правила поведінки при виявленні небезпечних предметів, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

3-го березня в актовій залі Запорізької гімназії № 107 поліцейські провели дві лекції для учнів 6-7 класів. Всього захід відвідало близько 150 дітей.

Заступник начальника Вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Віталій Варяник у доступній формі та за допомогою наочного приладдя розповів школярам, як виглядають боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, а також яку біду вони можуть спричинити.

Окрім того, гість у поліцейських погонах нагадав учням правила поведінки у разі виявлення потенційно небезпечних предметів, основи першої медичної допомоги та торкнувся теми використання піротехнічних засобів.

Те, що школярів тема не залишила поза увагою, немає сумнів, адже у них виникло чимало запитань до поліцейського. Також після заходу діти охоче роздивлялися муляжі боєприпасів.

Цікавість та важливість лекцій із правил поводження з вибухово-небезпечними предметами відзначають і викладачі закладу. За словами фахівця з охорони праці Тетяни Чухрай, такі заходи необхідні дітям, особливо, враховуючи ситуацію, що склалася на Сході України.

«Під час заняття школярам надали велику кількість практичних знань. Діти активно спілкувалися. Сподіваюся, що ця співпраця триватиме і надалі, та наші учні інших класів отримають цю корисну інформацію», – зазначає викладач.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ