На Запоріжжі пройшли змагання з міні-футболу

На початку весняних канікул, 28 березня 2017 року на території Малокатеринівської селищної ради відбулася «Відкрита першість Малокатеринівки з міні-футболу серед юнаків 2002, 2003, 2004 р.н.», пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на Запорізьку РДА.
Метою проведення першості з міні-футболу була пропаганда і популяризація футболу, підвищення рівня майстерності учасників змагань та формування кандидатів до збірної команди Запорізького району. Команди, змагаючись за призові місця, показали захопливу гру. Присутні високо оцінили підготовленість наших вихованців.
Прибувши на змагання разом з виконуючим апарату Запорізької районної ради Пригудою Олександром Олександровичем, ми були гостинно прийняті господарями території: селищною головою Волик Людмилою Анатоліївною та директором Малокатеринівської НВК «Мрія» Грибовою Надією Володимирівною, які допомогли в проведенні змагань з міні-футболу, організувавши урочисте відкриття та спортивний флешмоб.
Участь у змаганнях прийняли 5 команд КЗ ЗРК ДЮСШ а саме: Малокатеринівського НВК, Балабинського НВК, Кушугумського НВК, Петропільського НВК та Новоолександрівської ЗШ.
За результатами запеклої боротьби між командами було визначено призерів змагань, а саме:
Малокатеринівсьгого НВК- I місце.
Кушугумського НВК-II місце.
Балабинського НВК-III місце.
Новоолександрівської ЗШ-IVмісце.
Петропільської ЗШ-Vмісце.
Також суддівською колегією було відмічено грамотами кращого гравця, нападника, воротаря та захисника відкритої першості.
Вітаємо наших футболістів та тренерів з перемогою!
Висловлюємо подяку депутату Запорізької районної ради Петренку Сергію Леонідовичу за допомогу в організації змагань, команди з великим задоволенням отримали футбольні кубки подаровані нам. Сергій Леонідович підтримує нашу ДЮСШ та піклується намагаючись всіляко допомогти у розвитку дитячого-юнацького спорту на території Лівобережжя, а особливо футболу, за що ми йому вдячні!

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами