На Запоріжжі провели I етап конкурсу «Кращий державний службовець»

10 квітня 2017 відбулося комплексне тестування учасників I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську РДА.

Мета заходу – виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, удосконалення знань і професійного рівня державних службовців, а також виховання почуття шанобливого ставлення до своєї професії та основних принципів державної служби.

В цьому році у конкурсі взяло участь 12 державних службовців райдержадміністрації:

– у номінації «Кращий керівник» –   5 державних службовців категорії посад «Б»;

– у номінації «Кращий спеціаліст» –  7 державних службовців категорії посад «В».

Оргкомітет з питань проведення I туру конкурсу, на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Аллою Федорівною Галущак, оцінювали рівень знань службовців з Конституції України, а також чинного законодавства з питань державної служби й протидії корупції.

13 квітня на переможців I етапу чекає виконання конкурсних завдань зі складання ділового документа, а 19 квітня – орієнтовний перелік конкурсних завдань з володіння персональним комп’ютером.

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро