На Запоріжжі підприємство спотворювало результати тендерів

Прокуратурою області при встановленні підстав для представництва інтересів держави в суді шляхом моніторингу відомостей системи електронних закупівель «Prozorro» виявлено факт вчинення злочинних дій, спрямованих на заволодіння бюджетними коштами, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.
Встановлено, що службові особи одного з хлібопекарських товариств області надали недостовірну інформацію про те, що очолюване ними підприємство упродовж останніх трьох років не притягувалося до відповідальності за порушення антимонопольного законодавства.
Завдяки цьому вказаного суб’єкта господарювання обрано переможцем за результатами проведених одним з лікувальних закладів міста Запоріжжя відкритих торгів із закупівлі хлібобулочних виробів та з ним укладено договір.
Разом з цим встановлено, що Антимонопольний комітет України ще у серпні минулого року притягнув вказане товариство за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).
За вказаним фактами відносно службових осіб підприємства прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ст.ст. 191, 366 КК України.
Крім того, прокуратура області звернулася з позовом до суду з вимогами визнати недійсними рішення тендерного комітету лікарні та укладеного договору.