На Запоріжжі переселенцям роздадуть гроші

На Запоріжжі розпочинається друга черга з видачі фармаваучерів Червоного Хреста, вони призначені для придбання лікарських препаратів та медичних виробів

В Запорізькій обласній організації товариства Червоного Хреста завтра, 8 грудня, стартує другий транш з видачі фармаваучерів переселенцям та соціально незахищеним особам. Буде видано 424 ваучери – кожен на суму в три тисячі гривень, призначений для придбання лікарських препаратів та виробів медичного призначення. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили в товаристві, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ.

Цей благодійний проект, організований за сприяння фінляндських та французьких товариств Червоного Хреста, стартував у Запорізькій області у жовтні цього року. Завдяки виграному тендеру з поставки ліків за фармаваучерами на загальну суму 316 тисяч євро (в еквіваленті), проведеного обласним Товариством Червоного Хреста та КП “АТ “Фармація”, ліки та вироби медичного призначення змогли отримати переселенці та представники соціально незахищених верств населення. Зокрема, це люди з обмеженими фізичними можливостями, хронічними захворюваннями та ті, хто потребує регулярної терапії.

Першим траншем, з 17 жовтня, фармаваучери отримали 1217 мешканців області, з них 909 переселенців та 308 соціально незахищених осіб. За другим траншем, з 8 грудня, фармаваучери будуть видані ще 424 особам. Всього -1641.