На Запоріжжі обговорили важливі питання

21 березня, у великій залі адміністративної будівлі райдержадміністрації відбулося засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Про це пише ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Приморську РДА.

Перш за все слово було надано голові Приморської районної державної адміністрації Сергію Анатолійовичу Бєлічеву, який представив до уваги присутніх звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2016 рік. Серед основних тем, яких торкнувся очільник РДА у своєму виступі – всі основні галузі життєдіяльності території: сільське господарство, бюджет, іноземні інвестиції, благоустрій і розвиток інфраструктури, пасажирські перевезення, житлово-комунальне господарство, споживчий ринок, підприємництво, соціальний захист населення, охорона здоров’я, освіта, підтримка сім’ї, дітей і молоді, спорт, культура і екологія.

Крім того, начальник управління фінансів районної адміністрації Л.І. Корчак відзвітувала щодо виконання районного бюджету за 2016 рік. Протягом сесії депутатський корпус затвердив деякі зміни до бюджету на поточний рік, вніс поправки у районні програми стосовно соціального захисту населення, гендерної політики, соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік. Народні обранці погодили підтримку районного відділу Національної поліції і відділу прикордонної служби “Приморськ”, закріпивши це відповідними програмами. УДКСУ в Приморському районі завдяки рішенню депутатів незабаром зможе оновити свою комп’ютерну техніку та програмне забезпечення – для більш ефективного обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших своїх клієнтів. На жаль, не знайшла підтримку у депутатів Програма проведення у Приморському районі операції “Урожай – 2017”. В минулому році члени робочої групи з проведення операції “Урожай – 2016” для створення та обробки масивів даних використовували оргтехніку райдержадміністрації та її структурного підрозділу – відділу АПР.