На Запоріжжі незаконно продавали товар з Російської Федерації

Понад тисячу блоків цигарок, вироблених у сусідніх державах та нелегально ввезених на територію України, вилучили запорізькі поліцейські під час санкціонованих обшуків на центральному ринку міста, передає ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Останнім часом запоріжці все частіше скаржаться на стихійну торгівлю. У не відведених для цього місцях, прямо на вулиці, громадянам пропонують широкий асортимент. Аналізуючи ситуацію, яка склалася навколо «стихійних ринків», стає очевидним, що більшість «правопорушників» – літні люди, які таким чином просто намагаються вижити. Але окремо стоять ті торгівці, які з порушенням законності реалізують продукцію, отриману на оптових складах. Особливо це стосується групи підакцизних товарів, котрі, для збільшення власного зиску, реалізуються в обхід передбаченого законом оподаткування. У таких випадках набагато ефективніше ліквідувати осередок – склад, де зберігається незаконна продукція, ніж намагатися боротися з рядовими реалізаторами.

Реалізуючи оперативну інформацію, працівники Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області провели ряд обшуків на центральному ринку міста. У їх ході правоохоронці виявили та вилучили велику партію тютюнових виробів.

У понад тисячі блоків цигарок, вироблених на території Російської Федерації та Молдови, марки акцизного збору або були відсутні, або належали країнам-виробникам. Тобто вся вилучена партія потрапила на територію нашої держави незаконно. А доходи від неї пішли до іноземних бюджетів.

Також перевіряється інформація щодо тиску на підприємців, котрі торгують на центральному ринку з боку представників кримінальних структур. Останні вимагають «данину» за начебто «захист від неприємностей». Всіх, хто має будь-яку інформацію з приводу подібних пропозицій, закликаємо звертатися до чергової частини ГУНП в Запорізькій області за телефоном (061) 239-21-02.

Джерело: ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ