На Запоріжжі масово незаконно вирубують дерева

НОВИНИ КОЗАЦЬКОГО КРАЮ

В понеділок, 6 березня, голова РДА С.А. Бєлічев провів робочу нараду, основним питанням якої стала проблема масової незаконної вирубки полезахисних лісових насаджень території, особливо в осінньо-зимовий період, передає ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Приморської РДА.

Крім керівництва районної ради і Приморської міської територіальної громади, співробітників правоохоронних органів, військового комісаріату і районної служби ГУ ДСНС України на нараду прибули представники Державної екологічної інспекції у Запорізькій області – начальник інспекції О.Є. Боровко і начальник відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного і тваринного світу та оперативного контролю – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області Державної екологічної інспекції у Запорізькій області О.М. Деревинський. Також до участі у засіданні були запрошені представники ДП “Приморський лісгосп”, яке безпосередньо займається господарською діяльністю, пов’язаною з веденням лісового господарства.

Керівниками території спільно з начальниками і спеціалістами підприємств, які мають безпосереднє відношення до збереження лісової рослинності та інших біоресурсів, були вироблені декілька покрокових варіантів запобігання незаконних вирубок полезахисних лісових насаджень, які в Приморському районі вже досягли піку своєї інтенсивності. Серед запропонованих шляхів подолання лісового браконьєрства – передача лісопосадок у відання приватних сільськогосподарських підприємств або фермерських господарств (на території яких вони розташовані), чи державному підприємству “Приморське лісове господарство”. В будь-якому випадку лісонасадження району в майбутньому очікує повна інвентаризація, яка дасть змогу закріпити ділянки під ними за власниками в особі державного підприємства чи зацікавленого у збереженні біоресурсів приватного господарства. Наразі українське законодавство може протиставити масовим вирубкам деревини адміністративну та кримінальну відповідальність – у вигляді відповідно штрафів та строків ув’язнення. Але поки що це не зупиняє бажаючих нажитися на власності всього українського народу і для запобігання цьому в Приморському районі найближчим часом почне втілюватися в життя комплекс заходів.

Джерело: ПРИМОРСЬК СЬОГОДНІ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Залишити відповідь