Молочанські спортсмени вибороли призові місця на змаганнях

20.03.2017 команда учнів Молочанського навчально-виховного комплексу у складі А.Дюжикової, М.Биченка, Є.Лазаря, О.Петренко, К.Братченко, О.Мєшкова, К.Мєшкової, О.Сологуба, Ю.Биченка, Ю.Зачосенко та В.Цисельського під керівництвом вчителів В.Мєшкова, О.Шпайхера та Л.Турупалової взяли участь у зональних обласних змаганнях фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Про це пише МОЛОЧАНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Токмацьку РДА.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт» має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Основними завданнями Фестивалю є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності школярів, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом та відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Команда НВК виборола ІІ місце в естафеті та стрибках через скакалку та ІІІ місце за підсумками захисту презентацій та загальнокомандному заліку. Адміністрація Молочанського навчально-виховного комплексу оголошує Подяку учням та вчителям за результативну участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі.