Мешканці Запоріжжя натрапляють на боєприпаси

13 квітня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в парковій зоні навпроти вул. Приходська Олександрівського району м. Запоріжжя працівниками КП «Зеленбуд» під час проведення земляних робіт виявлено протитанкову інженерну міну часів минулих війни.
Групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя знахідку було вилучено та перевезено в безпечне місце для подальшого знешкодження, пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС в Запорізькій області.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро