Гуляйпільські депутати, які звинувачуються у вимаганні, незаконному позбавленні волі та побитті людей, опинилися на лаві підсудних

Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт, складений за результатом розслідування кримінального провадження щодо 4 осіб, серед яких 2 депутати Гуляйпільської районної та міської рад за ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України, пише ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
 
Нагадаємо, у січні поточного року до правоохоронних органів Запорізької області звернулись мешканці Гуляйпільського району області, які постраждали від неправомірних дій вказаних осіб.
 
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що депутати Гуляйпільської міської та районної рад, діючи за попередньою змовою між собою, зухвало, з мотивів явної неповаги до суспільства, вчинили хуліганські дії та заподіяли молодій сімейній парі тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
 
 
Крім цього, у кримінальному провадженні задокументовано факт вимагання грошових коштів та незаконного позбавлення волі мешканця Гуляйполя одним із вказаних депутатів.
 
 
Завдяки злагодженій роботі процесуальних керівників та слідчих слідчого управління ГУ НП в Запорізькій області винних осіб було викрито, їм повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 296, ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України, за місцем їх мешкання невідкладно проведено обшуки.
 
 
За клопотанням слідчого та процесуального керівника лідера вказаної групи – депутата Гуляйпільської міської ради взято під варту без альтернативи внесення застави.
 
 
На теперішній час триває судовий розгляд кримінального провадження.