Гуляйпільська школа мистецтв показала таланти

З нагоди 175-ої річниці від Дня народження видатного українського композитора М.В.Лисенка в КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської районної ради пройшов літературно-музичний вечір «Величний і простий…Знайомий і незнайомий… У кожного свій…», на який завітали учні загальноосвітньої школи №1, батьки, вихованці та викладачі школи мистецтв, пише ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ з посиланням на Гуляйпільську РДА.

Викладач музично-теоретичних дисциплін Галкіна С.В. розповіла про життя і творчість композитора, його неоціненний внесок у відродження і становлення української музичної культури.

У виконанні юних артистів та їх наставників звучали фортепіанні твори, пісні з опер, обробки українських народних пісень, інструментальні твори композитора. Учнівський інструментальний ансамбль «Троїсті музики» підготував попурі з дитячої опери М.Лисенка «Коза-дереза».

Під час заходу була презентована виставка робіт учнів художнього відділення, присвячена тематиці творів Миколи Лисенка та стенд «Сторінки життя М.Лисенка» про життєвий та творчий шлях композитора.

Джерело: ГУЛЯЙПОЛЕ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро