Група осіб “заробляла” на фіктивному працевлаштуванні за кордоном

Понад сто тисяч гривень видурила група шахраїв у жителів Запоріжжя та Львова. Зловмисники пропонували послуги з працевлаштування в Польщі.

Співробітниками Запорізького ВПК Придніпровського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції спільно зі слідчим відділом Вознесенівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та Запорізькою місцевою прокуратурою № 2 встановлено групу осіб, яка протягом останнього року діяла на території Запорізької й Львівської областей. Вони під приводом сприяння у працевлаштуванні до республіки Польща отримували від довірливих громадян грошові кошти та надавали потерпілим підроблені виклики на працю. Загальна сума завданих матеріальних збитків сягає на суму понад 100 тисяч гривень.

Було проведено одночасні обшуки за приватними адресами у місті Токмак Запорізької області та місті Львів у осіб, причетних до скоєння даного правопорушення, передає ТОКМАК СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Під час слідчих дій було вилучено оргтехніку, яка використовувалася для підробки документів, а також біля ста печаток польських фірм, понад 100 бланків – викликів на працевлаштування, які містять відповідні відтиски печаток. Крім того, вилучені дванадцять банківських карток, на які отримувалися гроші від ошуканих громадян за вирішення їхнього питання з працевлаштування.

Джерело: ТОКМАК СЬОГОДНІ