Фотовиставка з вікториною відбудеться у Бердянську

14 липня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні перебуватиме з офіційним візитом у Бердянську. Зокрема, о 16.30 Представництво ЄС проведе вуличну фотовиставку з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи». Захід відбувся на Приморському бульварі у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

На фотовиставці будуть представлені світлини, які продемонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців. Фотовиставка супроводжуватиметься вікториною на знання фактів про Європейський Союз. Організатори запрошують мешканців Бердянська продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники вікторини отримають на згадку фотографії, сувеніри та інші подарунки від Представництва ЄС.

Усі охочі запрошуються на:

Що? Фотовиставка з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли? 14 липня 2017 року (п’ятниця) 16.30-18.00

Де? м. Бердянськ, Приморська площа

Чому? Усі охочі отримають можливість:

  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС
  • долучитись до вуличної фотовиставки та отримати фото на пам’ять
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»
  • ознайомитися з довідковими публікаціями та інформаційними матеріалами на європейську тематику

Окрім того, в рамках візиту відбудеться низка зустрічей із представниками влади, громадських організацій, медіа та молоддю. Детальніше про заходи Представництва ЄС у Бердянську можна дізнатися за таким посиланням: http://internews.ua/2017/07/eu-infovisit-zaporizhzhia-berdiansk/

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)