Енергодарцям продовжують надавати матеріальну допомогу

04 липня 2017 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний провів особистий прийом громадян.

Повідомляє сайт ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Енергодарської міської ради.

Під час прийому на адресу депутата надійшло три звернення з питань, що стосуються надання матеріальної допомоги на лікування енергодарцям, які мають хронічні захворювання, та малозабезпеченим жителям міста. З усіх питань заявникам надані детальны роз’яснення про порядок отримання матеріальної допомоги. На сьогоднішній день розмір неоподатковуваної  матеріальної допомоги з обласного депутатського фонду становить до 2 тисяч гривень на одного заявника. Всього в обласному фонді матеріальної допомоги передбачено 250 тисяч на рік на одного депутата обласної ради.
Прийоми депутата обласної ради Олексія Сагайдачного проводяться кожного другого четверга місяця з 16.00 до 17.00 у приміщенні виконавчого комітету Енергодарської міської ради (каб.№217), під час яких кожен житель Енергодара може безпосередньо звернутися до депутата за допомогою у вирішенні проблем і з особистих питань, з пропозиціями і зауваженнями.

Джерело:  ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)