«Дослідники минулого» Мелітопольського району найкращі в області

В квітні поточного року у місті Запоріжжя на території туристичної бази «Дніпрянка» відбувся VIІІ обласний етнолого-історичний зліт-форум учнівської молоді «Дослідники минулого», присвячений 500-річчю з дня народження Дмитра Байди-Вишневецького. Головна мета зльоту полягає у визначенні рівня знань, умінь і навичок польових досліджень з гуманітарного краєзнавства, пише МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Мелітопольську РДА.

Серед 11 команд-учасниць Мелітопольський район на Зльоті представили команда «Таврія» Костянтинівського НВО №1 «Таврія» (керівники Ольга та Геннадій Горбови) та команда «Краєзнавець» Мордвинівської ЗШ І—ІІІ ст. (керівники Людмила Жейнова та Катерина Говоренко).

Учасники змагалися по двох напрямках: історичний та етнологічний.

Насичена конкурсна програма складалася з театралізованого конкурсу «Візитка команди», конкурсу «Ерудити-краєзнавці», конкурсу-змагання «Туристська естафета», контрольного етнолого-історичного маршруту, конкурсу-шоу «Історико-культурна реконструкція» та конкурсу української народної пісні.

За підсумками Зльоту у командному заліку історичного напряму І місце виборола  команда «Таврія» Костянтинівського НВО №1 «Таврія».

У командному заліку етнологічного напряму ІІІ місце посіла команда «Краєзнавець» Мордвинівської ЗШ І—ІІІ ст.

На урочистій церемонії закриття Зльоту наші команди були нагороджені грамотами Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Юні краєзнавці та їх наставники отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Джерело: МЕЛІТОПОЛЬ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро