Чернігівські комбайнери – лідери жнив у Запорізькій області

Екіпаж комбайна CLAAS Lexi-on 670 ТОВ комбайна ТОВ «Токмачани» переміг у п’ятиденці обласного змагання за найвищу продуктивність праці на приз імені Заслуженого механізатора України І. П. Мартиненка. Комбайнер Василь Чуб, помічник комбайнера Микола Чуб і водій Олександр Оверченко за п’ять днів намолотили 1056 тонн зерна з 245 га.

Повідомляє сайт Чернігівка Сьогодні з посиланням на Чернігівську РДА.

Екіпаж випередив своїх найближчих за показниками суперників із Мелітопольського району, перевищивши середньоденну норму виробітку на 1 % — 196 % проти 195 %.

У вівторок, 18 липня, переможців у полі привітали заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький, голова райдержадміністрації Віктор Дудукалов, голова Чернігівської селищної ради Віталій Манич. Крім перехідного призу, екіпаж отримав перехідний районний кубок і почесні грамоти профспілки працівників АПК і Чернігівської селищної ради. Колектив збиральної ланки подякував і зазначив, що перемогти не вдалося б без спільних зусиль директора СТОВ «Токмачани», агрономів і бригадирів сільгосппідприємства.

За даними відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 18 липня аграрії Чернігівського району намолотили понад 52 тис. тонн зерна з половини площ під ранніми зерновими культурами — 16,17 тис. га з 33,7 тис. га.

Артем ЗАВНЕУСОВ, “Голос Чернігівки”.

Джерело: Чернігівка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)